Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Polecam serdecznieUżywam tej pianki już od roku i jestem bardzo zadowolona. Świetnie oczyszcza skórę, nie powoduje przesuszenia i jest bardzo delikatna. Dodatkowo nie ma zapachu, co jest dla mnie dużym plusemCzytaj więcej
Cud który koi i nawilża 🤩Szczerze zaskoczył mnie ten krem. Mimo że ma lekką konsystencję, fantastycznie domyka nawilżenie. Stosuję go w rutynie z esencją naprzemiennie z serum Anua (z 10% niacynamidem) i widzę świetCzytaj więcej
Świetny kremKrem świetnie nawilża i koi skórę, nie powoduje podrażnień i nie zapycha porów. Po jego użyciu skóra wygląda na zdrową i promienną, ma delikatny blask
Świetny krem Jeden z lepszych kremów, mam cerę trądzikową, kupiłam na przetestowanie i jest świetny, nie zapycha, konsystencja lekka, idealny pod makijaż
Błogi relaks Kupiłam te maseczki, ponieważ stosuję krem i peeling enzymatyczny tej firmy. Skusiła mnie wizja efektu chłodzącego, bo mamy lato i nasza skóra pragnie orzeźwienia. Zakup tych maseczek to byłCzytaj więcej
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.