KochammmZ tego co wiedziałam na tik toku i innych social mediach spodziewałam się, że nie będzie nic robił, ponieważ wiele osób mówi, że "jest jak woda". Według mnie tonik może I nie ma gęstej konsyCzytaj więcej
OpiniaWspaniała pianka do mycia twarzy! Zdążyłam przetestować ją kilka razy i już żałuję, że zamówiłam inną. Wydawało mi się, że ta będzie za droga, ale cena za taką pojemność jest po prostu superCzytaj więcej
Fajne serumŁagodne serum. Mam wrażenie że moja skóra nie jest już tak czerwonawo nim więc chyba się sprawdził :) 3 krople wystarcza zdecydowanie na rozprowadzenie po całej twarzy. Szybko się wchłania. Czytaj więcej
Najbardziej ulubionyNaprawdę lubię ten balsam do demakijażu. Dobrze oczyszcza twarz z makijażu, ma przyjemny zapach (dla mnie pachnie cytrusami) i nie powoduje u mnie nowych wysypek... więc... super))
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Dobre, lekkie serum do twarzy Lekka, nawilżająca konsystencja. Dobrze się wchłania i współgra z innymi produktami pielęgnacyjnymi. Dobrze działająca pipetka. Na jesień i zimę, pewnie wybiorę coś o bogatszej konsystencji,Czytaj więcej
Jedno z najlepszych jakie używałam!Stosuję go jako dodatkowe nawilżenie obok retinolu czy witaminy C i sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze nawilża skórę, że nawet po umyciu żelem jest miękka w dopytujesz.
Brak reakcji alergiCzytaj więcej
KochammmZ tego co wiedziałam na tik toku i innych social mediach spodziewałam się, że nie będzie nic robił, ponieważ wiele osób mówi, że "jest jak woda". Według mnie tonik może I nie ma gęstej konsyCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.