A’pieu olejek do ust Najlepszy olejek jaki miałam do tej pory. Świetnie nawilża, nie klei się, zostawia piękną taflę na ustach. Trzy razy na TAK! Dodatkowym plusem jest duży aplikator
Zadowalający efektBardzo mi się podoba zapach, stosuje codziennie, chociaż mam wrażenie że nie utrzymuje się jakoś szczególnie długo. Nie podrażnia skóry głowy, ogólnie kupiłabym ponownie.
Jeden z moich faworytów Polecam szczególnie w przypadku przebarwień na skórze! Pięknie je rozjaśnia oraz doskonale nawilża. Ma delikatną konsystencję i szybko się wchłania. Polecam z całego serca!
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Lekki kremOgólnie to jestem zadowolona z tego kremu, jest lekki i idealny na cieplejszy klimat natomiast ma intensywny zapach, jest on wprawdzie orzeźwiający ale chyba wole kremy bezzapachowe albo o dCzytaj więcej
PrzyzwoityKupiłam ten szampon z racji tego,że mój od dłuższego czasu jest niedostępny . Szampon nic takiego w mojej ocenie nie robi a wręcz przeciwnie mam wrażenie,że wysusza mi włosy. Zapach ma malinCzytaj więcej
A’pieu olejek do ust Najlepszy olejek jaki miałam do tej pory. Świetnie nawilża, nie klei się, zostawia piękną taflę na ustach. Trzy razy na TAK! Dodatkowym plusem jest duży aplikator