No.CR03Piękny zapach, wygodny aplikator, kolor jest jak na zdjęciu produktu. Lubię nakładać tinty palczykiem, żeby bardziej naturalnie wyglądało. Polecam!
Produkt petarda!!!Szukałam czegoś co pomoże w walce z przebarwieniami po niedoskonałościach. Kupiłam go w ciemno, ponieważ na stronie nie było wtedy żadnych recenzji o kremie. Ale jakie pozytywne zaskoczenie!Czytaj więcej
Bardzo dobry tonik do pielęgnacji skóry.Kupiłam po raz pierwszy. Używam od tygodnia i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Świetnie odświeża i doskonale oczyszcza. Mam nadzieję, że nie będzie rozczarowań 🫶
Ksisters to skleCzytaj więcej
SłodkiNa pierwszy rzut oka to dość mała buteleczka, zobaczymy czy wydajna. Róż w bardzo ładnym kolorze 01 Peach, ładnie się rozprowadza, trochę traci na napigmentowaniu, ale może to i dobrze :D MoCzytaj więcej
Ale lubię Bardzo lubię ten kremik ❤️ Ile lat kupuje jego. Super produkt dla skóry suchej i problematycznej. Dobrze nawilża, odżywia i nadaje zdrowy blask skórze 🥹 Delikatna miękka konsystencja, nie rCzytaj więcej
super zapach!Na pierwszy rzut rzuca się zapach maseczki - cudowny! Jakość samej płachty bez zarzutów, maseczka dobrze nawilża skórę i nie pozostawia uczucia lepkości.
Piękny róż Bardzo podoba mi się efekt jaki daje na policzkach. Jest delikatny i nienachalny. Ma subtelny kolor. Da się budować. Idealny dla osób z jasną karnacją. Jak widać po opakowaniu używam go bardCzytaj więcej
No.CR03Piękny zapach, wygodny aplikator, kolor jest jak na zdjęciu produktu. Lubię nakładać tinty palczykiem, żeby bardziej naturalnie wyglądało. Polecam!