Super Po opakowaniu widać, że używam, bo ponad połowa butelki jest pusta ☺️ Jest świetny, bardzo delikatny, moja trądzikowa i wrażliwa cera bardzo go lubi. Czekam, aż znów będzie dostępny!
Krem do twarzy naprawdę super krem, lekka konsystencja, szybko się wchłania, zostawia lekki glow na skórze, delikatny i naprawdę super nawilża, polecam serdecznie
GitówaTrochę droga, ale bardzo wydajna. Można powiedzieć, że jest w formie takiej bardzo gęstej pasty. Dosłownie malutka kropeczka produktu, mniej niż 0,5cm pasty starcza na całą twarz. Nie zostawCzytaj więcej
Super Po opakowaniu widać, że używam, bo ponad połowa butelki jest pusta ☺️ Jest świetny, bardzo delikatny, moja trądzikowa i wrażliwa cera bardzo go lubi. Czekam, aż znów będzie dostępny!