Świetny Cudo w rewelacyjne cenie i ilości! Naprawdę fajny nawilżacz, cera jest widocznie w lepszej kondycji juz po pierwszym użyciu. Widać na niej blask o kolor się poprawia. Nie lepi się a daje przCzytaj więcej
KremKrem jest bardzo lekki, bardziej przypomina serum, po jego zastosowaniu chce się nałożyć coś jeszcze, ponieważ nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. Bardziej podobał mi się krem z czarnymCzytaj więcej
BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej
Świetny Cudo w rewelacyjne cenie i ilości! Naprawdę fajny nawilżacz, cera jest widocznie w lepszej kondycji juz po pierwszym użyciu. Widać na niej blask o kolor się poprawia. Nie lepi się a daje przCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.