Tonik do twarzyBardzo przyjemny i delikatny tonik do twarzy. Polecam stosować go przed oczyszczaniem i tonizacją, przed użyciem kosmetyków z retinolem.
Świetny Cudo w rewelacyjne cenie i ilości! Naprawdę fajny nawilżacz, cera jest widocznie w lepszej kondycji juz po pierwszym użyciu. Widać na niej blask o kolor się poprawia. Nie lepi się a daje przCzytaj więcej
świetne serumSerum ma fajną konsystencję, należy nakładać niewielka ilość, ja nakładam na twarz i szyję. Czuć igiełki w pierwszym momencie, ale skóra nie zareagowała żadnym zaczerwienieniem, używam dwa rCzytaj więcej
Madeca cream centellian Ten cream to najlepsze dla mojej cery ,koloryt się wyrównał,cela stała napięta i odżywiona (mam mega wrażliwą i suchą cery + naczynka)
Bardzo cieszy się zakupem
MA:NYO — Bifida Biome Ampoule TonerMoja skóra bardzo polubiła ten toner. Świetnie odbudowuje barierę hydrolipidową, co jest kluczowe przy skłonności do przesuszeń. Ma bogatszą konsystencję niż zwykłe toniki, dzięki czemu natyCzytaj więcej
Najlepsze serumPierwsze serum, po którym nie wyskakują niespodzianki na skórze. Serum, które działa jak obiecano 😀 miękka skóra, uspokojona. Konsystencja lekka, szybko się wchłania. Skład produktu to zaleCzytaj więcej
Świetny serum Bardzo dobre serum z retinolem dla osób, które chcą poprawić wygląd i gładkość skóry. Produkt dobrze się wchłania, nie obciąża cery i przy regularnym stosowaniu pomaga zmniejszyć drobne niedCzytaj więcej
Jeden z moich ulubieńców. Wydaje się bardzo gesty i treściwy. Mimo wszystko bardzo lubię go na dzień. Nie obciąża makijażu, szybko się wchłania zostawiając skórę dobrze nawilżoną, napięta ale nie wysuszoną mimo że maCzytaj więcej
Fajna okluzjaSzukałam kremu, który ma delikatnie cięższą konsystencję i zostawi ochronną warstwę pod oczami, i się nie zawiodłam. Jak dla mnie spoko na dzień, ładnie współpracuje z makijażem, jednak dobrCzytaj więcej
Tonik do twarzyBardzo przyjemny i delikatny tonik do twarzy. Polecam stosować go przed oczyszczaniem i tonizacją, przed użyciem kosmetyków z retinolem.
Świetny Cudo w rewelacyjne cenie i ilości! Naprawdę fajny nawilżacz, cera jest widocznie w lepszej kondycji juz po pierwszym użyciu. Widać na niej blask o kolor się poprawia. Nie lepi się a daje przCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.