POLECAMŚwietny produkt! Serum znakomicie rozprowadza się po cerze nadając jej blasku i świeżości. Jest to doskonały produkt dla osób, które nie mogą używać retinolu - produkt daje taki sam efekt a Czytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Fajna okluzjaSzukałam kremu, który ma delikatnie cięższą konsystencję i zostawi ochronną warstwę pod oczami, i się nie zawiodłam. Jak dla mnie spoko na dzień, ładnie współpracuje z makijażem, jednak dobrCzytaj więcej
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Bardzo dobry produkt dla wrażliwców Produkt ma konsystencję żelu i wygodny aplikator, jedna pompka daje dokładnie tyle produktu żeby wystarczyło na jedną aplikacje na całą twarz. Wydajny. Jestem uczulona na masę rzeczy, tutaj Czytaj więcej
RewelacjaMaseczka jest niesamowita 🤩🤩🤩 używam dwa razy w tygodniu, a efekty mówią same za siebie. Kocham maseczki w płachcie, a ta jest w mojej top czołówce. Płynu jest tyle, że spokojnie nakładaCzytaj więcej
POLECAMŚwietny produkt! Serum znakomicie rozprowadza się po cerze nadając jej blasku i świeżości. Jest to doskonały produkt dla osób, które nie mogą używać retinolu - produkt daje taki sam efekt a Czytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.