Żelowa konsystencja Krem/żel spełnił moje oczekiwania na poranne nawilżenie. Jest lekki, przyjemny, szybko się wchłania. Zdaje egzamin przy warstwowej pielęgnacji; tj. np. mleczko/tonik, serum i żel, natomiast Czytaj więcej
👍Dostałam próbkę w prezencie wraz z zamówieniem. Bardzo spodobało mi się, jak krem się czuje na skórze i jak pozostawia efekt końcowy. Nie ma ostrego aromatu, pachnie bardzo lekko i przyjemniCzytaj więcej
Esencja Naprawdę polecam, delikatnie pachnie, fajnie nawilża, szybko się wchłania, daje fajny glow I delikatnie złuszcza dzięki kwasowi salicylowemu, naprawdę polecam
Polecam z całego serducha Na Ksisters trafiłam niedawno 😏 bez wachania zamówiłam pierwsza paczkę 😏 ku mojemu zdziwieniu do paczki dostałam sporo próbek innych kosmetyków 😻 w mojej paczce znalazł się krem pod oczy Czytaj więcej
Polecam Bardzo mi się podoba ten toner. Mam skórę mieszaną, jednak zimą potrzebuję dodatkowego nawodnienia i pielęgnacji. Ten toner daje z tym rady na 100%. Toner ma dużą pojemność, ale jest bardzo Czytaj więcej
SuperZamówiłem kombuchę po raz pierwszy i po kilku dniach stosowania mogę z całą pewnością powiedzieć, że bardzo mi smakuje, a w połączeniu ze śmietanką jest po prostu rewelacyjna.