Lubię ten krem.To prawdopodobnie mój najlepszy krem pod oczy. Jest odżywczy i super nawilżający. Mało prawdopodobne, żeby wygładził zmarszczki czy usunął cienie pod oczami, ale na pewno sprawi, że moja sCzytaj więcej
Dobry ale trochę lepki Tonik ma bardzo dobry skład, co jest ogromnym plusem. Ładny zapach i wodnista, ale jednak gęsta konsystencja. Mam skórę mieszaną i na mojej cerze jest on lepki i powoduje wyświecanie się cerCzytaj więcej
Lubię ten krem.To prawdopodobnie mój najlepszy krem pod oczy. Jest odżywczy i super nawilżający. Mało prawdopodobne, żeby wygładził zmarszczki czy usunął cienie pod oczami, ale na pewno sprawi, że moja sCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.