Rewelacyjny krem!Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;)
Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża Czytaj więcej
Dobry krem pod oczyTo bardzo jedwabisty, gładki krem, lekki, nie obciąża skóry, dobrze nawilża okolice oczu. Używałam go przez długi czas przed napisaniem tej recenzji. Nie zauważyłam drastycznych zmian w skórCzytaj więcej
Serdecznie polecam! Świetny krem pod oczy :) Super nawilża. Nie podrażnia skóry, nie szczypie. Jest bardzo delikatny i łatwo się rozprowadza. Używam go już od jakiegoś czasu i widzę że skóra pod oczami jest jaśCzytaj więcej
Mega wydajnyFajny, wydajny niezapychający. Byłam zaskoczona rozmiarem tubki. Dobrze zachowuje się pod makijażem, nie roluje się. Jestem zadowolona, jednak pod oczy wole trochę gęstsze kremy.
Krem nawilżający Bardzo przyjemny krem. Mam cere trądzikową która lubi bogate ale nie obciążające produkty. Ten krem właśnie taki jest. Nakładam go na noc i rano mam buzię gładką i mięciutką. Wystarczy niewiCzytaj więcej
OkKupiłam mniejsze opakowanie na próbę (super, że sklep oferuje taką możliwość). Krem jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. Innych efektówCzytaj więcej
Cudowne masełko!Masełko shea jest cudowne! Robi wszystko, co obiecuje producent, używam go do ust, dłoni, łokci i kolan, również na twarz jako ostatni etap pielęgnacji na noc. Na pewno zostanie ze mną na dłCzytaj więcej
NajlepszyJeden z lepszych jak nie najlepszych kremów dla mojej skory(suchej po 40-tce). Ma bardzo gęstą konsystencję, delikatny, lekko wyczuwalny, przyjemny zapach. Skóra jest bardzo długo odżywiona Czytaj więcej
Rewelacyjny krem!Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;)
Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.