Bardzo dobre płatki Płatki są naprawdę dobre, jestem już po kilku tygodniach używania. Są naprawdę dobrze nawilżające, nie podrażniają. Zauważyłam, że lekko zniknął mi obrzęk przy oczach więc za taką cenę jak nCzytaj więcej
bardzo miłoUwielbiam ten krem – ma bardzo przyjemną konsystencję, jest aksamitny i gładki, dobrze nawilża i ogólnie nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji, więc kupię go ponownie
Bardzo dobre płatki Płatki są naprawdę dobre, jestem już po kilku tygodniach używania. Są naprawdę dobrze nawilżające, nie podrażniają. Zauważyłam, że lekko zniknął mi obrzęk przy oczach więc za taką cenę jak nCzytaj więcej
bardzo miłoUwielbiam ten krem – ma bardzo przyjemną konsystencję, jest aksamitny i gładki, dobrze nawilża i ogólnie nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji, więc kupię go ponownie
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.