PolecamŻel zmieniający się w satynową piankę, delikatny i jednocześnie dokładnie oczyszczający. Po zastygającym podkładzie nie ma śladu! Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie wysusza skóry i piękCzytaj więcej
świetne serumSerum ma fajną konsystencję, należy nakładać niewielka ilość, ja nakładam na twarz i szyję. Czuć igiełki w pierwszym momencie, ale skóra nie zareagowała żadnym zaczerwienieniem, używam dwa rCzytaj więcej
Najlepsza ❤️To moje kolejne opakowanie i stwierdzam że to najlepsza esencja którą miałam naprawia skórę niweluje zmarszczki piękne wygładza i nawilża ❤️❤️
Jeden z moich ulubieńców. Wydaje się bardzo gesty i treściwy. Mimo wszystko bardzo lubię go na dzień. Nie obciąża makijażu, szybko się wchłania zostawiając skórę dobrze nawilżoną, napięta ale nie wysuszoną mimo że maCzytaj więcej
Fajna okluzjaSzukałam kremu, który ma delikatnie cięższą konsystencję i zostawi ochronną warstwę pod oczami, i się nie zawiodłam. Jak dla mnie spoko na dzień, ładnie współpracuje z makijażem, jednak dobrCzytaj więcej
IstotaMam skórę mieszaną ze skłonnością do wysypek!!!
Bardzo lubię tę esencję. Ma przyjemną konsystencję, po nałożeniu na skórę zaczyna się pienić (na początku było dziwne uczucie łaskotania, którCzytaj więcej
Genialne!Rzadko się zdarza, żeby płatki pod oczy wywoływały efekt "wow" i naprawdę zmniejszały ciężkość powiek i worki pod oczami. A tu efekt jest natychmiastowy. Zakładam je każdego ranka, gdy wychoCzytaj więcej
Super emulsja Używam od kilku dni a jestem już zachwycona. Emulsja jest delikatna, bardzo dobrze nawilża skórę i ładnie pachnie. Produkt godny polecenia!
Super Krem pod oczy ma fajną lekką i lepką konsystencję i jest bardzo wydajny . Świetnie się rozprowadza , pięknie wypełnia skórę pod oczami . Najlepszy krem który do tej pory używałam
Bardzo dobry produkt dla wrażliwców Produkt ma konsystencję żelu i wygodny aplikator, jedna pompka daje dokładnie tyle produktu żeby wystarczyło na jedną aplikacje na całą twarz. Wydajny. Jestem uczulona na masę rzeczy, tutaj Czytaj więcej
PolecamŻel zmieniający się w satynową piankę, delikatny i jednocześnie dokładnie oczyszczający. Po zastygającym podkładzie nie ma śladu! Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie wysusza skóry i piękCzytaj więcej
świetne serumSerum ma fajną konsystencję, należy nakładać niewielka ilość, ja nakładam na twarz i szyję. Czuć igiełki w pierwszym momencie, ale skóra nie zareagowała żadnym zaczerwienieniem, używam dwa rCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.