NajlepszyJeden z lepszych jak nie najlepszych kremów dla mojej skory(suchej po 40-tce). Ma bardzo gęstą konsystencję, delikatny, lekko wyczuwalny, przyjemny zapach. Skóra jest bardzo długo odżywiona Czytaj więcej
NajlepszyJeden z lepszych jak nie najlepszych kremów dla mojej skory(suchej po 40-tce). Ma bardzo gęstą konsystencję, delikatny, lekko wyczuwalny, przyjemny zapach. Skóra jest bardzo długo odżywiona Czytaj więcej