BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej
PolecamPodoba mi się ten SPF30 , przyjemny zapach, konsystencja, ale trochę więcej spodziewałam się od niego, myślałam że on bedzie łagodzić podrażnienia skóry
BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej
PolecamPodoba mi się ten SPF30 , przyjemny zapach, konsystencja, ale trochę więcej spodziewałam się od niego, myślałam że on bedzie łagodzić podrażnienia skóry
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.