Wspaniały żel oczyszczającyNie spodziewałam się, że ten żel tak delikatnie oczyści moją skórę za tak przystępną cenę. Skóra staje się gładka i miękka 😍
Godny poleceniaŻel doskonale się pieni, wystarczy mała ilość,jest bardzo wydajny. Zapach jest bardzo delikatny, pozostawia miękką oraz dobrze oczyszczoną skórę .
W połączeniu z olejkiem to duet idealny.
Wchłanialność 100%Nie wiem czy jest to kwestia mojej skóry czy kremu. Zakładam, że tego drugiego ponieważ jak dotąd mało który wchłaniał się tak szybko i jednocześnie czuć było, że został nałożony. Nie pozostCzytaj więcej
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej