Wspaniały żel oczyszczającyNie spodziewałam się, że ten żel tak delikatnie oczyści moją skórę za tak przystępną cenę. Skóra staje się gładka i miękka 😍
OpiniaWspaniała pianka do mycia twarzy! Zdążyłam przetestować ją kilka razy i już żałuję, że zamówiłam inną. Wydawało mi się, że ta będzie za droga, ale cena za taką pojemność jest po prostu superCzytaj więcej
Godny poleceniaŻel doskonale się pieni, wystarczy mała ilość,jest bardzo wydajny. Zapach jest bardzo delikatny, pozostawia miękką oraz dobrze oczyszczoną skórę .
W połączeniu z olejkiem to duet idealny.
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej