Cudowna pianaTo nie pierwszy raz kiedy zamawiam ten produkt, pianka jest bardzo przyjemna, dobrze się pieni, ma przyjemny zapach, nie wysusza i nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, skóra jest czystaCzytaj więcej
Wchłanialność 100%Nie wiem czy jest to kwestia mojej skóry czy kremu. Zakładam, że tego drugiego ponieważ jak dotąd mało który wchłaniał się tak szybko i jednocześnie czuć było, że został nałożony. Nie pozostCzytaj więcej
Wymaga cierpliwości - ale warto!Mój pierwszy kontakt z tym produktem niemal mnie zniechęcił. Żel jest gęsty i nie rozprowadza się łatwo. Trzeba przewidzieć chwilę na delikatne rozmasowanie go na twarzy, żeby z lepkiej, gęsCzytaj więcej
OpiniaOstatnio zamówiłam kilka produktów w tym sklepie i wszystko mi się spodobało. Dostałam prezenty do zamówienia, jestem zachwycona i mogę polecić ten sklep.