dla wytrwalychkrem praktycznie nie pachnie.niestety bardzo dlugo trzeba czekac az zamieni sie w olejek.tylko dla cierpliwych.ale za te pojemnosc i cene jest ok.
FANTASTYCZNY..😍Użyłam cały ogrom przeróżnych płynów opisywanych jako dla cery wrażliwej i każdy kolejny się nie sprawdzał. Zawsze kończyło się pieczeniem...ale ten płyn to cuda. Zero pieczenia czy jakiegokCzytaj więcej
Świetny płyn do demakijażu !Płyn jest świetny ! Używałam już chusteczek i płynu do demakijażu z tej samej serii,ale z zieloną herbatą. Postanowiłam zamówić ten produkt sprawdzić czy jest równie dobry jak ten zamawianCzytaj więcej
Świetnie doczyszczaTo coś idealnego do mycia dla skóry. Po zdjęciu widać, że rzeczywiście jest używany. Jest bardzo wydajny. Uwielbiam go i po raz kolejny kupuję!
Wspaniała pianka Jest świetna ! Zamówiłam już kolejne opakowanie . Mam cerę mieszaną, po umyciu czuję się dobrze ,nie wysusza , nie ściąga, zostawia przyjemne uczucie czystości. A w ten aromat jestem zakochaCzytaj więcej
dla wytrwalychkrem praktycznie nie pachnie.niestety bardzo dlugo trzeba czekac az zamieni sie w olejek.tylko dla cierpliwych.ale za te pojemnosc i cene jest ok.
FANTASTYCZNY..😍Użyłam cały ogrom przeróżnych płynów opisywanych jako dla cery wrażliwej i każdy kolejny się nie sprawdzał. Zawsze kończyło się pieczeniem...ale ten płyn to cuda. Zero pieczenia czy jakiegokCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.