Dr.Althea woow🤩Doskonale zmywa nawet gruby makijaż i filtr SPF, nie ściąga skóry, delikatna i przyjemna konsystencja, bezzapachowy. Zdecydowanie polecam ❤️
Polecam serdecznieUżywam tej pianki już od roku i jestem bardzo zadowolona. Świetnie oczyszcza skórę, nie powoduje przesuszenia i jest bardzo delikatna. Dodatkowo nie ma zapachu, co jest dla mnie dużym plusemCzytaj więcej
Purito From Green Cleansing Oil – bardzo polecam! 💚Olejek do demakijażu od Purito to absolutny strzał w dziesiątkę. Bardzo mi się podoba i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka delikatnego, ale skutecznego produktu do oczyszczania tCzytaj więcej
Świetny produkt do demakijażuOd kilku lat używam tego balsamu i ani razu mnie nie zawiódł, usuwa nawet bardzo wodoodporne produkty, bez mocnego pocierania i bez szczypania oczu. Jest wydajny (jedna szpatułka spokojnie wCzytaj więcej
PolecamŻel zmieniający się w satynową piankę, delikatny i jednocześnie dokładnie oczyszczający. Po zastygającym podkładzie nie ma śladu! Nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie wysusza skóry i piękCzytaj więcej
FANTASTYCZNY..😍Użyłam cały ogrom przeróżnych płynów opisywanych jako dla cery wrażliwej i każdy kolejny się nie sprawdzał. Zawsze kończyło się pieczeniem...ale ten płyn to cuda. Zero pieczenia czy jakiegokCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej