Super U mnie pianka sprawdza się rewelacyjnie. Ma konsystencję kremu, a w połączeniu z wodą zaczyna się pienić. Dzięki temu jest delikatna, nie podrażnia skóry. Jest bardzo wydajna, naprawdę niewiCzytaj więcej
Świetny produkt do demakijażuOd kilku lat używam tego balsamu i ani razu mnie nie zawiódł, usuwa nawet bardzo wodoodporne produkty, bez mocnego pocierania i bez szczypania oczu. Jest wydajny (jedna szpatułka spokojnie wCzytaj więcej
Super U mnie pianka sprawdza się rewelacyjnie. Ma konsystencję kremu, a w połączeniu z wodą zaczyna się pienić. Dzięki temu jest delikatna, nie podrażnia skóry. Jest bardzo wydajna, naprawdę niewiCzytaj więcej
Świetny produkt do demakijażuOd kilku lat używam tego balsamu i ani razu mnie nie zawiódł, usuwa nawet bardzo wodoodporne produkty, bez mocnego pocierania i bez szczypania oczu. Jest wydajny (jedna szpatułka spokojnie wCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.