Wspaniała pianka Jest świetna ! Zamówiłam już kolejne opakowanie . Mam cerę mieszaną, po umyciu czuję się dobrze ,nie wysusza , nie ściąga, zostawia przyjemne uczucie czystości. A w ten aromat jestem zakochaCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
Wspaniała pianka Jest świetna ! Zamówiłam już kolejne opakowanie . Mam cerę mieszaną, po umyciu czuję się dobrze ,nie wysusza , nie ściąga, zostawia przyjemne uczucie czystości. A w ten aromat jestem zakochaCzytaj więcej