Świetny produkt Rewelacyjny żel 2 w 1! Skutecznie oczyszcza skórę i usuwa makijaż, zamieniając się w delikatną piankę. Nie podrażnia, nawilża i pozostawia skórę miękką oraz komfortową.
Wspaniały żel oczyszczającyNie spodziewałam się, że ten żel tak delikatnie oczyści moją skórę za tak przystępną cenę. Skóra staje się gładka i miękka 😍
Dr.Althea woow🤩Doskonale zmywa nawet gruby makijaż i filtr SPF, nie ściąga skóry, delikatna i przyjemna konsystencja, bezzapachowy. Zdecydowanie polecam ❤️
Polecam serdecznieUżywam tej pianki już od roku i jestem bardzo zadowolona. Świetnie oczyszcza skórę, nie powoduje przesuszenia i jest bardzo delikatna. Dodatkowo nie ma zapachu, co jest dla mnie dużym plusemCzytaj więcej
Świetny balsam!Delikatny balsam do oczyszczania twarzy. Dobrze zmywa krem bb. Mam wrażliwą i tłustą cerę a ten produkt mnie nie uczulił, nie podrażnił i nie doprowadził do nowych wyprysków. Zdecydowanie poCzytaj więcej
Strzał w 10Po przetestowaniu wielu płynów micelarnych i masełek do demakijażu, skusiłam się na ten olejek hydrofilowy od Round Lab. W końcu znalazłam produkt, który porządnie domywa makijaż i spf bez kCzytaj więcej
Pilingnacja dla całej rodzinyPrawie rok minął, odkąd kupiłam ten żel. Pojemność 300 ml sprawia, że jest niemal nieskończony i idealnie sprawdza się dla całej rodziny. Zdecydowanie polecam – jest bardzo wydajny i nie wysCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
PolecamLekka, puszysta konsystencja pianki łatwo rozprowadza się na skórze i nie wymaga intensywnego pocierania. Po umyciu skóra jest wyraźnie odświeżona, miękka i gładka w dotyku. Zapach dość mocnCzytaj więcej
GitówaTrochę droga, ale bardzo wydajna. Można powiedzieć, że jest w formie takiej bardzo gęstej pasty. Dosłownie malutka kropeczka produktu, mniej niż 0,5cm pasty starcza na całą twarz. Nie zostawCzytaj więcej
Rewelacja Jestem pod wrażeniem!!!! Fajnie opakowanie, urządzenie do pobrania płatków. Ale najważniejsze : płatki są miękkie, nasycone i ich jest aż 60 szt!!!! Polecam od całego serca!!!!
Super Po opakowaniu widać, że używam, bo ponad połowa butelki jest pusta ☺️ Jest świetny, bardzo delikatny, moja trądzikowa i wrażliwa cera bardzo go lubi. Czekam, aż znów będzie dostępny!
Świetny produkt Rewelacyjny żel 2 w 1! Skutecznie oczyszcza skórę i usuwa makijaż, zamieniając się w delikatną piankę. Nie podrażnia, nawilża i pozostawia skórę miękką oraz komfortową.
Wspaniały żel oczyszczającyNie spodziewałam się, że ten żel tak delikatnie oczyści moją skórę za tak przystępną cenę. Skóra staje się gładka i miękka 😍
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.