Dla mnie najlepszy Używam go do dwuetapowego oczyszczania twarzy i czasem do demakijażu. Próbowałam już kilku olejków, z anua, skin1004, haruharu wonder oraz żółtego brata tego olejku i ten sprawdza mi się zdeCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
Cudowny!💕Ten cleanser jest serio super!nawilża i nie naciąga skóry po użyciu,jest delikatny i koi zaczerwienienia,produktu też jest mega dużo i nawet malutka kropelka wystarcza na całą twarz
+skóra Czytaj więcej
Chmura, nie tylko piana 🥰Bardzo dobrze oczyszcza skórę i jest przyjemny w dotyku. Oczyszcza pory i naprawdę mam mniej zaskórników na nosie 😊 nie jest "ściśnięty" po użyciu i to jest dla mnie dodatkowy efekt 😍 PoleCzytaj więcej
Dla mnie najlepszy Używam go do dwuetapowego oczyszczania twarzy i czasem do demakijażu. Próbowałam już kilku olejków, z anua, skin1004, haruharu wonder oraz żółtego brata tego olejku i ten sprawdza mi się zdeCzytaj więcej