Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
A mnie zawiodła......zsuwa się z twarzy. Trzeba leżeć?! Na plus, że ma w środku dużo esencji, więc można wywalić maskę i użyć samą esencję, ale nie o to tu chodzi...
mieszane uczuciaOgólnie odnośnie tej maseczki mam mieszane uczucia, zapach jest arbuzowy, ale bardzo chemiczny. Bardziej jak guma balonowa. Maseczka bardzo duża, ale otwory na oczy nadzwyczaj małe. Nie wiemCzytaj więcej
Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.