PolecamSerum ma miły zapach i łatwo rozprowadza się na skórze. Wystarczy niewielka ilość. Świetnie dopełnia codzienną pielęgnację. Mam 27 lat i problematyczną skórę (zaczerwienienia, trądzik, stareCzytaj więcej
Super serum i firma Doskonałe serum o przyjemnym składzie. Używam go podczas wieczornej pielęgnacji i moja skóra wygląda, jakby została oczyszczona. Na wierzch nakładam krem odżywczy.
Dosłownie już po 3 użyciCzytaj więcej
PolecamSerum ma miły zapach i łatwo rozprowadza się na skórze. Wystarczy niewielka ilość. Świetnie dopełnia codzienną pielęgnację. Mam 27 lat i problematyczną skórę (zaczerwienienia, trądzik, stareCzytaj więcej