Świetna esencjaŚwietna esencja, jak wszystkie produkty z serii Harakeke tej marki. Wygodny dozownik z pompką. Zużycie jest bardzo ekonomiczne. Skóra po produkcie się świeci, miękka i delikatna w dotyku jakCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
Polecam 👍Stosowałam tę maseczkę w połączeniu z biodense i świetnie sprawdziły się na mojej suchej, wrażliwej skórze. Zdecydowanie polecam, na 100% zamówię tę parę ponownie. Dołączę zdjęcie dokładnej Czytaj więcej
Super maska całonocna😍🙏Super maska całonocna😍🙏
Jestem mile zaskoczona tą maską. Robiłam sobie dzień wcześniej tą maskę przed pracą a kolega z pracy zapytał się- Co tak ładnie wyglądam i czy coś robiłam z twarzCzytaj więcej
Świetna emulsja Mam cerę suchą. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego i lekkiego. Emulsja jest świetna ! Doskonale nawilża, nie zapycha i nie klei się. Bardzo ładnie pachnie ! Polecam
Wspaniała pianka Jest świetna ! Zamówiłam już kolejne opakowanie . Mam cerę mieszaną, po umyciu czuję się dobrze ,nie wysusza , nie ściąga, zostawia przyjemne uczucie czystości. A w ten aromat jestem zakochaCzytaj więcej
Świetna esencjaŚwietna esencja, jak wszystkie produkty z serii Harakeke tej marki. Wygodny dozownik z pompką. Zużycie jest bardzo ekonomiczne. Skóra po produkcie się świeci, miękka i delikatna w dotyku jakCzytaj więcej