CudoKrem jest rewelacyjny to już kolejne opakowanie, które zamawiam. Krem jest lekki ładnie się wchłania idealnie nadaje się również pod makijaż. Świetnie łączy się z resztą pielęgnacji.
Super maseczkiTo moje drugie maseczki z Mary&May, wcześniej brałam collagenowe. Super nawilżają, twarz po nich przyjemna, rozjaśniona, świeża. Ładnie pachną
Świetne maskiMaski w płachcie idealnie przylegają do skóry i nie zsuwają się. Nie powodują podrażnień, nawet na mojej wrażliwej skórze, co jest dla mnie niezwykle ważne. Zamawiałam je już kilka razy i naCzytaj więcej
Polecam🫶Mega fajne maseczki 😍 Dzisiaj przetestowałam pierwszą i serio — nawilżenie czuć od razu. Skóra taka miękka, napita, zero uczucia ściągnięcia.
Trzymałam jakieś 20 minut, aż praktycznie wyschCzytaj więcej
RewelacyjneUwielbiam to serum i serum z pstrolistką tej marki. Używam już chyba od trzech lat, zawsze mam zapas w szafce. Skóra jest rozświetlona, nie wyświęca się czoło, szybciej goją się niedoskonałoCzytaj więcej
Świetny kremKrem 10/10, po jego użyciu skóra jest delikatna i aksamitna, nie zsuwa się pod makijażem, nawilżenie jest wystarczające.
To pierwszy krem, który zużyłam do ostatniej kropli. Na pewno kupię gCzytaj więcej
Dobry podstawowy kremMam miniaturkę, ale myślę, że nawet ona starczy na bardzo długo. Krem ma bogatą konsystencję, lekko tłustą, więc wystarczy go bardzo mało i powiedziałabym, że lepiej sprawdzi się do suchej sCzytaj więcej
Bogaty skład Bardzo dobry produkt. Bogaty, lekko ciężkawy, ale dla mojej skóry- dojrzała- to akurat na plus. Długo się wchłania i pozostawia skórę dobrze odżywioną. Stosuje na noc, jako ostatni krok pielCzytaj więcej
CudoKrem jest rewelacyjny to już kolejne opakowanie, które zamawiam. Krem jest lekki ładnie się wchłania idealnie nadaje się również pod makijaż. Świetnie łączy się z resztą pielęgnacji.