TonerToner przeszedł rebranding, na początku myślałam, że otrzymałam nie właściwy, ale sprawdziłam skład i wszystko się zgadza. Toner jest świetny, kupuję go z polecenia mojej kosmetolog
OpiniaWspaniała pianka do mycia twarzy! Zdążyłam przetestować ją kilka razy i już żałuję, że zamówiłam inną. Wydawało mi się, że ta będzie za droga, ale cena za taką pojemność jest po prostu superCzytaj więcej
Świetny krem do odbudowy bariery hydrolipidowej 🤍Ma bogatą, ale komfortową konsystencję — dobrze nawilża, koi skórę i daje uczucie ukojenia bez obciążania. Bardzo dobrze sprawdził mi się przy przesuszonej i podrażnionej cerze. Rano skóra bCzytaj więcej
Fajny lekki, ALEFajny, lekki krem, ale z pewnością NIE NAWILŻA, można użyć na skórę jako pierwszą warstwę, ale koniecznie potem dopełnić kremem nawilżającym, przynajmniej w moim przypadku tak jest.
🥰Niesamowicie dobry produkt, od pierwszego użycia czuć nawilżenie skóry, skóra staje się promienna. Same płatki mają wygodny kształt, a dodatkowo posiadają żebrowaną powierzchnię, która delikCzytaj więcej
Idealne, szybkie rozwiązanie do pielęgnacji skóry twarzyBardzo wygodne płatki z tonikiem – wystarczy przetrzeć nimi twarz po umyciu.
Płatek dobrze oczyszcza, a skóra staje się gładka i nawilżona.
W zestawie znajduje się pęseta, co jest wygodne i Czytaj więcej
Krem pod oczy Needly Po zakupie "w ciemno" kupiłam kolejną tubkę, krem jest idealny, świetnie nawilża skórę wokół oczu, przede wszystkim przy moich wrażliwych oczach on się sprawdza idealnie, często nakładałam jCzytaj więcej
Chłodny odcieńBardzo ładny odcień. Nie miałam wielkich oczekiwań, ale okazał się bardzo nawilżający i nadaje bardzo ładny, delikatny różowy kolor. Wygląda, jakby to były po prostu Twoje naturalnie soczystCzytaj więcej
Rewelacja Jestem pod wrażeniem!!!! Fajnie opakowanie, urządzenie do pobrania płatków. Ale najważniejsze : płatki są miękkie, nasycone i ich jest aż 60 szt!!!! Polecam od całego serca!!!!
TonerToner przeszedł rebranding, na początku myślałam, że otrzymałam nie właściwy, ale sprawdziłam skład i wszystko się zgadza. Toner jest świetny, kupuję go z polecenia mojej kosmetolog