Bradzo dobry kremBardzo przyjemny i ładnie pachnie. Szybko się wchłania pozostawiając skórę miękką i nawilżoną. Nie podrażnia, nie zapycha. Fajne opakowanie. Polecam
Bradzo dobry kremBardzo przyjemny i ładnie pachnie. Szybko się wchłania pozostawiając skórę miękką i nawilżoną. Nie podrażnia, nie zapycha. Fajne opakowanie. Polecam