Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej
Polecam serdecznieUżywam tej pianki już od roku i jestem bardzo zadowolona. Świetnie oczyszcza skórę, nie powoduje przesuszenia i jest bardzo delikatna. Dodatkowo nie ma zapachu, co jest dla mnie dużym plusemCzytaj więcej
Świetny produkt do demakijażuOd kilku lat używam tego balsamu i ani razu mnie nie zawiódł, usuwa nawet bardzo wodoodporne produkty, bez mocnego pocierania i bez szczypania oczu. Jest wydajny (jedna szpatułka spokojnie wCzytaj więcej
Aktualnie mój ulubieniecBędąc szczera aktualnie jest to moja ulubiona pianka do mycia twarzy
Miałam wiele które niestety mi się nie sprawdziły a z tej jestem bardzo zadowolona nie naciąga cerę A bynajmniej nie zosCzytaj więcej
Najlepsza!Idealnie sprawdza się, gdy moja skóra jest podrażnione i wymaga ukojenia. Po nałożeniu sprawia wrażenie chłodnego kompresu, a po użyciu skóra jest gładka i promienna - efekt glass skin! DodaCzytaj więcej
Polecam!Krem pięknie pachnie, ale i nie pozostawia tłustych śladów na skórze. Łatwo się wchłania i tworzy matowe polecenie. Zdecydowanie polecam do skóry mieszanej.
Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej
Polecam serdecznieUżywam tej pianki już od roku i jestem bardzo zadowolona. Świetnie oczyszcza skórę, nie powoduje przesuszenia i jest bardzo delikatna. Dodatkowo nie ma zapachu, co jest dla mnie dużym plusemCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.