Treściwy krem pod oczyMam wrażliwą skórę w okolicy oczu, często przesuszoną od alergii. Ten krem koi i nawilża. Jest gęsty, więc niewielka ilość już wystarcza. Jestem bardzo zadowolona, bo łagodzi uczucie napięciCzytaj więcej
Gorąco polecamDobre, profesjonalne kosmetyki. Warto zacząć od małej dawki 2 razy w tygodniu. Efekty są widoczne. Pamiętaj o stosowaniu kremów z filtrem.
Lekkość i pielegnacjaGenialny produkt! Delikatny a zarazem po wstrząśnieniu i aplikacji tldaje skórze nawilżenie, lekkie napięcie i pielęgnację. Można aplikować kilka razy dziennie i dzięki temu działa. Skórą jeCzytaj więcej
Świetne maskiMaski w płachcie idealnie przylegają do skóry i nie zsuwają się. Nie powodują podrażnień, nawet na mojej wrażliwej skórze, co jest dla mnie niezwykle ważne. Zamawiałam je już kilka razy i naCzytaj więcej
Kocham ten produktKocham kocham kocham!! Na pewno zamówię jak mi się skończy. Serum jest bardzo wydaje. Lekkie uczucie igiełek przy nakładaniu produktu wgl nie przeszkadza. Super mi się sprawdza w połączeniuCzytaj więcej
Warto!!To serum to mój game changer jeśli chodzi o nawilżenie i ujędrnienie skóry twarzy i szyi. Jest drogie i niestety ma mała pojemność (a nie jest bardziej wydajne od innych, większych pojemnoścCzytaj więcej
Żelowa konsystencja Krem/żel spełnił moje oczekiwania na poranne nawilżenie. Jest lekki, przyjemny, szybko się wchłania. Zdaje egzamin przy warstwowej pielęgnacji; tj. np. mleczko/tonik, serum i żel, natomiast Czytaj więcej
Świetne serumBardzo fajne serum do twarzy. Dobrze nawilża, nie jest tłuste i nie obciąża skóry. Ma lekko żelową konsystencje, ale dobrze się wchłania - nie lepi się na twarzy i już po paru sekundach możnCzytaj więcej
Najlepsza rzecz jaka mi się przytrafiła w ciągu moich 35 lat!Najlepszy na chwilę obecną w mojej 35-tce! Od pierwszych dni efekt może nie być widoczny, ale w połowie opakowania zauważyłam, że skóra stała się gęstsza, mniej reaktywna na bodźce zewnętrznCzytaj więcej
Treściwy krem pod oczyMam wrażliwą skórę w okolicy oczu, często przesuszoną od alergii. Ten krem koi i nawilża. Jest gęsty, więc niewielka ilość już wystarcza. Jestem bardzo zadowolona, bo łagodzi uczucie napięciCzytaj więcej