Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
Najlepszy na rynkuProdukt rewelacyjny. Używam go ja, używa go mój chłopak gdy pojawi się na twarzy mniejszy lub większy wyprysk. Wystarczy jedna noc, a rano wyprysk jest zdecydowanie mniejszy i wyciszony. To Czytaj więcej
bardzo miłoUwielbiam ten krem – ma bardzo przyjemną konsystencję, jest aksamitny i gładki, dobrze nawilża i ogólnie nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji, więc kupię go ponownie
Krem, który musisz miećKrem spełnia wszystkie oczekiwania. Regeneruje, nawilża i odbudowuje skórę przed noc. Ma miła konsystencję, łatwo się rozprowadza, bezzapachowy dziękuję czemu nie podrażnia.
Od niedawna mój hit✨Tą maseczkę planowałam kupić od dawna. Stosuję ją jako ostatni krok w mojej wieczornej rutynie, aby "domknąć" pielęgnację. Przy pierwszej aplikacji poczułam lekkie mrowienie, ale skóra szybkCzytaj więcej
RewelacyjneUwielbiam to serum i serum z pstrolistką tej marki. Używam już chyba od trzech lat, zawsze mam zapas w szafce. Skóra jest rozświetlona, nie wyświęca się czoło, szybciej goją się niedoskonałoCzytaj więcej
Najlepsza maska Wczoraj wypróbowałam maskę, jest dość gęsta , bezzapachowa. Maska jest lekko lepka , ale szybko się wchłania, plus jest mega wydajna, posiada higieniczne opakowanie z patyczkiem . Nie czułamCzytaj więcej
PolecamDobrze się pieni i skutecznie oczyszcza skórę. Używałam aż do całkowitego spienienia. Po użyciu pozostawia uczucie idealnej czystości! Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
CudoŚwietna maska, odżywcza, nawilżająca, wyrównującą koloryt. Używam jej w czasie dużego przesuszenia gdy stosuje retinol i/lub igly z kwasami. Mam suchą skórę, bardzo wymagająca przy stosowaniCzytaj więcej
Doskonały Krem kupiłam dla mojego chłopaka - cera bardzo przesuszona, wrażliwa. Efekt jest właściwie od razu - krem ma wspaniałą konsystencję, szybko się wchłania, pozostawia skórę odżywioną. Przy regCzytaj więcej
Fajna maska, ale…Opakowanie mogło być nieco szczelniejsze, tak jak np. Tomatox z Tony Moly, ponieważ produkt musiał rozwarstwić się w transporcie. Samo otwarcie było wyzwaniem. Nie chcę jednak zaniżać oceny,Czytaj więcej
Moja nowa perełka w pielęgnacji nocnej Ma przyjemnie otulającą konsystencję, a rano skóra jest wyraźnie bardziej nawilżona, miękka i pełna blasku. Świetnie sprawdza się też po aktywnym dniu - używam go od razu po wizycie na basenCzytaj więcej
Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
Najlepszy na rynkuProdukt rewelacyjny. Używam go ja, używa go mój chłopak gdy pojawi się na twarzy mniejszy lub większy wyprysk. Wystarczy jedna noc, a rano wyprysk jest zdecydowanie mniejszy i wyciszony. To Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.