Polecam!Krem naprawdę fajnie nawilża i się wchłania (z czym moja skóra ma problem). Opakowanie mega estetyczne, z dodatkowym wieckiem i szpatułką. Przede wszystkim duża ilość produktu dobrej jakościCzytaj więcej
Cudowny kremKupiłam ten krem po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się wszystko: konsystencja, uczucie na skórze po aplikacji. Stosuję go od około dwóch tygodni. Moja sucha skóra jest cuCzytaj więcej
OkKupiłam mniejsze opakowanie na próbę (super, że sklep oferuje taką możliwość). Krem jest bezzapachowy, ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża i nie podrażnia. Innych efektówCzytaj więcej
Polecam!Krem naprawdę fajnie nawilża i się wchłania (z czym moja skóra ma problem). Opakowanie mega estetyczne, z dodatkowym wieckiem i szpatułką. Przede wszystkim duża ilość produktu dobrej jakościCzytaj więcej