Świetny kremKrem 10/10, po jego użyciu skóra jest delikatna i aksamitna, nie zsuwa się pod makijażem, nawilżenie jest wystarczające.
To pierwszy krem, który zużyłam do ostatniej kropli. Na pewno kupię gCzytaj więcej
Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
świetny SPF dla każdegoLubię wiele produktów tej marki i ten krem z filtrem SPF nie jest wyjątkiem. Każdego lata testuję coś nowego, mam cerę mieszaną, czasami z wysypką. Nie lubię uczucia ciężkości ani efektu warCzytaj więcej
Centella Bardzo fajny sztyft. Mały, nie zajmuje dużo miejsca w torebce. Świetny do replikacji w ciągu dnia , nawet na makijaż. Nakładam na szczyty kości policzkowych w ciągu dnia dodatkowo, bo w tychCzytaj więcej
Axis-y serumNiedawno odkryłam ten sklep i absolutnie nie żałuję — to był świetny wybór. SPF od Axis-Y jest naprawdę świetny — ma lekką, przyjemną konsystencję i bardzo komfortowo nosi się go na skórze pCzytaj więcej
Super👍🏻Bardzo polubiłam ten krem SPF, ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Skóra po nim jest nawilżona i wygląda świeżo.
SuperlekkiKrem ma lekką konsystencję, dobrze nawilża i łatwo się rozprowadza na skórze, nie pozostawia białego filmu, a po nałożeniu nadaje skórze delikatny blask. Bardzo mi się ten krem spodobał. KupCzytaj więcej
Świetny kremKrem z filtrem SPF jest naprawdę świetny — dobrze chroni skórę, wyrównuje jej koloryt i sprawia, że wygląda zdrowo. Nie powoduje u mnie żadnych wyprysków ani podrażnień, co jest dla mnie barCzytaj więcej
Tłuścioch Doceniam go za to, że nie bieli twarzy, nie szczypie w oczy i oprócz funkcji ochrony skóry przed promieniowaniem UV daje jej też solidną dawkę pielęgnacji. Po nałożeniu na twarz nie daje mi Czytaj więcej
Rewelacyjny Dla mnie to jest filtr idealny! Mam bardzo wrażliwą skórę, ale ten mineralny filtr iUNIK absolutnie mnie nie uczula. Co najlepsze, nie ma mowy o białym filmie! Zamiast tego dostaję efekt megCzytaj więcej
Świetny kremKrem 10/10, po jego użyciu skóra jest delikatna i aksamitna, nie zsuwa się pod makijażem, nawilżenie jest wystarczające.
To pierwszy krem, który zużyłam do ostatniej kropli. Na pewno kupię gCzytaj więcej
Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.