FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
Nie podrażnia Dla początkujących lub osób z wrażliwą cerą to najlepszy wybór. Nigdy mnie nie podrażniło, ma przyjemną, mleczną konsystencję i widzę efekty po stosowaniu a do tego przystępna cena. Jak wykoCzytaj więcej
PolecamKrem bardzo mi się spodobał – jest bardzo lekki, delikatny i bezzapachowy. Zawiera peptydy, co jest ogromnym plusem. Dobrze się rozprowadza na twarzy i pozostawia na niej delikatny połysk.
Krem na latoKupiłam ten lekki krem, ponieważ mam tłustą cerę, ale nie sprawdził mi się zimą, bo nawet przy mojej tłustej cerze jest za lekki, nawilża tylko przez pierwsze 10 minut, potem napina skórę i Czytaj więcej
FajnaKupiłam jako zamiennik esencji że ślimakiem CSORX, której używam czesto do podbicia nawilżenia. Seoul 1988 jest wg mnie fajniejsza - ładniej pachnie (dużo ladniej), jest mniej lepka i chyba Czytaj więcej
Nie podrażnia Dla początkujących lub osób z wrażliwą cerą to najlepszy wybór. Nigdy mnie nie podrażniło, ma przyjemną, mleczną konsystencję i widzę efekty po stosowaniu a do tego przystępna cena. Jak wykoCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.