Mała Pierwszy raz mi się zdarzyło że musiałam zdjąć maseczkę i powiększyć otwory na oczy i na usta. Z kolei dla odmiany część nosowa była dłuższa dzięki czemu dla odmiany czubek nosa miałam zasłoCzytaj więcej
Rewelacyjny krem!Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;)
Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża Czytaj więcej
Idealne opatulenie skóryUżywam ten produkt od 8 miesięcy i uważam, że jest idealny dla mojej suchej, wrażliwej i dość problematycznej skóry. Jest świetnym dodatkiem do mojej wieczornej pielęgnacji. Czuję, że moja tCzytaj więcej
Lepiej być nie może 🤭Kremowy top. Jeden z najlepszych kremów jakie kiedykolwiek miałam. Chcę to zamówić ponownie. Nie mogę się doczekać, kiedy będzie dostępny.
Najlepsze serum z retinolemTo serum to pierwsze serum z retinolem które mnie nie podrażnia a używam CODZIENNIE. Skóra na drugi dzień rano jest mega gładka i świetlista,polecam nawet dla początkujących.
Dobry ale trochę lepki Tonik ma bardzo dobry skład, co jest ogromnym plusem. Ładny zapach i wodnista, ale jednak gęsta konsystencja. Mam skórę mieszaną i na mojej cerze jest on lepki i powoduje wyświecanie się cerCzytaj więcej
Toner Niezły budżetowy toner. Nie zauważyłam zmniejszenia wydzielania sebum, a pory nigdzie się nie zmniejszyły, ale tonizuje skórę. Nie wysusza, nie ściąga. Konsystencja płynna. Dozownik nie jestCzytaj więcej
Mała Pierwszy raz mi się zdarzyło że musiałam zdjąć maseczkę i powiększyć otwory na oczy i na usta. Z kolei dla odmiany część nosowa była dłuższa dzięki czemu dla odmiany czubek nosa miałam zasłoCzytaj więcej
Rewelacyjny krem!Jestem zachwycona - konsystencją, totalnie neutralnym i niezmiennym "bezzapachowym" zapachem, działaniem, formą, marką ;)
Bardzo przyjemny i lekki w stosowaniu, gładki krem, który nawilża Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.