Nawilża i łagodziKrem ma przyjemną, lekką konsystencję. Ładnie się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Raczej bez zapachu. Skóra jest po nim miękka i nawilżona. Mam wrażenie, że łagodzi stany zapalne Czytaj więcej
Super krem!Dostałam próbkę z moim pierwszym zamówieniem i jestem mega zaskoczona. Super się wchłania, od razu odżywia skórę i nie podrażnia. Zaraz dorzucam do kolejnego zamówienia. Zdecydowanie polecamCzytaj więcej
UwielbiamNasza przyjazn zaczela sie kilka opakowan temu i byla to milosc od pierwszego uzycia. Nie wyobrazam sobie mojej codziennej pielegnacji bez tego serum. Uwielbiam za lekkosc, konsystencje i blCzytaj więcej
SerumTo już moje drugie opakowanie tego serum. Uważam, że to świetny stosunek ceny do jakości. Stosuję je codziennie rano, a moja skóra stała się bardziej promienna i jędrna.
SuperUżywam tego produktu od prawie trzech lat. To świetny produkt. Moja skóra jest nawilżona, elastyczna i promienna. Dobrze radzi sobie z zaczerwienieniami.
Lubię ten krem.To prawdopodobnie mój najlepszy krem pod oczy. Jest odżywczy i super nawilżający. Mało prawdopodobne, żeby wygładził zmarszczki czy usunął cienie pod oczami, ale na pewno sprawi, że moja sCzytaj więcej
Royal Vita PropolisSerum używam z polecenia.Niestety trudno mi się wypowiedzieć na temat działania,ale nie podoba mi się to,że moja twarz bardzo błyszczy po użyciu. Bardzo wydajny. Po 5 miesiącach wykorzystałaCzytaj więcej
Miodowa pianka Super produkt, wydajny, wystarczy odrobine i świetnie się rozprowadza na skórze. Buzia jest miękka i oczyszczona. Nie podrażnienia i ma delikatny lekko miodowy zapach. To już mój kolejny proCzytaj więcej
Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
Znakomity produktTo serum z ekstaktem z propolisu poleciła mi moja nieoceniona kosmetolożka. Świetnie się sprawdza na mojej problermatycznej, dojrzałej cerze: rozjaśnia, wygładza, odżywia i co dla mnie ważneCzytaj więcej
Nawilża i łagodziKrem ma przyjemną, lekką konsystencję. Ładnie się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Raczej bez zapachu. Skóra jest po nim miękka i nawilżona. Mam wrażenie, że łagodzi stany zapalne Czytaj więcej
Super krem!Dostałam próbkę z moim pierwszym zamówieniem i jestem mega zaskoczona. Super się wchłania, od razu odżywia skórę i nie podrażnia. Zaraz dorzucam do kolejnego zamówienia. Zdecydowanie polecamCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.