FajnaCzesto ja dostaje w prezencie. Buzia po jest nawilzona, rozswietlona i miekka. Efekt fajny, ale jednak nie na tyle zebym ja sama z siebie kupowala 😊.
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
TonikBardzo dobry tonik! Świetnie nawilża i odświeża skórę, nie powoduje podrażnień ani uczucia ściągnięcia. Po regularnym stosowaniu cera jest bardziej miękka, gładka i wygląda zdrowiej. DodatkoCzytaj więcej
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Fajna okluzjaSzukałam kremu, który ma delikatnie cięższą konsystencję i zostawi ochronną warstwę pod oczami, i się nie zawiodłam. Jak dla mnie spoko na dzień, ładnie współpracuje z makijażem, jednak dobrCzytaj więcej
Treściwy jak nic!Uwielbiam kremy tej marki, ten jest w moich rękach po raz pierwszy, ale jestem nim zachwycona. Nie jest to krem na codzień, a raczej na momenty kiedy skóra potrzebuje turbo nawilżenia. Jest Czytaj więcej
Purito From Green Cleansing Oil – bardzo polecam! 💚Olejek do demakijażu od Purito to absolutny strzał w dziesiątkę. Bardzo mi się podoba i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka delikatnego, ale skutecznego produktu do oczyszczania tCzytaj więcej
FajnaCzesto ja dostaje w prezencie. Buzia po jest nawilzona, rozswietlona i miekka. Efekt fajny, ale jednak nie na tyle zebym ja sama z siebie kupowala 😊.