Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Mgiełka Bardzo przyjemna i delikatna. Fajna pod makijaż i do nocnej rutyny. Skóra po niej jest nawilżona i ukojona. Kupię ponownie. Duża zaleta, że produkt jest w formie mgiełki🥰
345 Relief CreamKrem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Czytaj więcej
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
Benton sun kreamUwielbiam ten produkt 💕
Nie suszy skóry , szybko się wchłania, nie wybiela tak mocno skóry jak większość kremów przeciwsłonecznych , korzystam się nim już od trzech lat i jeszcze nie raz wCzytaj więcej
WspaniałyOgromna butelka, tonik starcza na bardzo długo. Sprawia że cera jest jak mochi po użyciu, już po pierwszym razie! Wspaniale nawilża, pozostawia rozświetloną cenę, a pozatym ma przyjemny lekkCzytaj więcej
Świetny serum Bardzo dobre serum z retinolem dla osób, które chcą poprawić wygląd i gładkość skóry. Produkt dobrze się wchłania, nie obciąża cery i przy regularnym stosowaniu pomaga zmniejszyć drobne niedCzytaj więcej
Bardzo przyjemny spfKrem ma satynowe wykończenie, ale skóra zyskuje zdrowy blask, co dla mnie jest na plus!
Ani razu nie podrażnił i nie zapchał.
Nie bieli, a dzięki pompce opakowanie jest higieniczne i łatwo uCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.