dla wytrwalychkrem praktycznie nie pachnie.niestety bardzo dlugo trzeba czekac az zamieni sie w olejek.tylko dla cierpliwych.ale za te pojemnosc i cene jest ok.
BalsamBalsam nawilża, jednak jego konsystencja jest dosyć twarda. Rozprowadzenie po ustach powoduje czasami powstawanie grudek i dosyć nieprzyjemny dla mnie film, troche jak masło. Samo działanie Czytaj więcej
Dobry balsamUżywam go przez miesiąc. Podoba mi się, że nie ma zapachu oraz smaku. Po nałożeniu utrzymuje się na ustach przez 2 godziny. Dodaje ustom blasku, nawilża je, ale nie zauważyłam żadnego długotCzytaj więcej
Ładny serum Bardzo lubię to serum pod oczy!
Po pierwsze, to nie jest krem, a serum. Długo szukałam nie kremu, a serum.
po drugie, podoba mi się wałek, który można wykorzystać do masażu.
Polecam zakup, dCzytaj więcej
dla wytrwalychkrem praktycznie nie pachnie.niestety bardzo dlugo trzeba czekac az zamieni sie w olejek.tylko dla cierpliwych.ale za te pojemnosc i cene jest ok.