PozytywnaTo juz moje drugie opakowanie. Jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Nie mialam pomimo wieku jakis wielkich zmarszczek wokol oczu, ale ta skora zrobila sie o wiele gładsza i napięta. NaprawCzytaj więcej
Dla skóry odwodnionej i mieszanej jest to najlepszy krem, lekki i przyjemny Krem jest naprawdę niesamowity dla skóry wrażliwej/mieszanej
Naprawdę mi się podoba, to już moja druga tubka(Moim zdaniem to jest najlepszy dowód na to, że krem jest naprawdę dobry)🩷Ma speCzytaj więcej