PolecamSerum ma miły zapach i łatwo rozprowadza się na skórze. Wystarczy niewielka ilość. Świetnie dopełnia codzienną pielęgnację. Mam 27 lat i problematyczną skórę (zaczerwienienia, trądzik, stareCzytaj więcej
Serum z wit CUżywam serum od ponad miesiąca.
- nie obkleja twarzy
- nie zapycha
- delikatnie rozświetla i wyrównuje koloryt
Nie zauważyłam niestety rozjaśnienia plam.
PolecamToner ten świetnie się sprawdza jako uzupełnienie do codziennej pielęgnacji. Ma bardzo przyjemny zapach. Szybko się wchłania i pozostawia wrażenie odświeżonej skóry na dłuższy czas. Mam 27 lCzytaj więcej
PolecamSerum ma miły zapach i łatwo rozprowadza się na skórze. Wystarczy niewielka ilość. Świetnie dopełnia codzienną pielęgnację. Mam 27 lat i problematyczną skórę (zaczerwienienia, trądzik, stareCzytaj więcej