5/5Znakomicie oczyszcza skórę, zmniejsza widoczność porów i nie podrażnia trądziku. Przy olejku myjącym mocno się pieni. Mnie wystarcza na około 3-4 miesiące przy codziennym używaniu rano i wieCzytaj więcej
Polecam!!! Toner jest naprawdę super. Polecam wszystkim. Bez względu na rodzaj cery. Ja mam mieszana i ze skłonnością do wysypki jeśli produkt mnie uczuli. Po tym nie dzieje mi się nic co by było przezCzytaj więcej
PolecamPoczątkowo bałam się zakupu czegoś nowego. Niestety wiele produktów mnie uczula i zaraz jestem zsypana. Ostatecznie zdecydowałam się i nie żałuję!!! Ten olejek mega pachnie i jednocześnie niCzytaj więcej
Cudowna maska Bardzo polecam , mam cerę bardzo uczuleniową ,ta maseczka mnie nie uczuliła ,wręcz przeciwnie dzięki niej cera się rozjaśniła i wygładziła. Polecam
Chce mi się zjeść to😁🍓Każdy raz podczas aplikacji muszę przypominać sobie że to nie jadalnie, bo pachnie obłędnie truskawkowymi cukierkami. Konsystencja przypomina miód kandyzowany. Efekt: oczyszczona miękka skórCzytaj więcej
5/5Znakomicie oczyszcza skórę, zmniejsza widoczność porów i nie podrażnia trądziku. Przy olejku myjącym mocno się pieni. Mnie wystarcza na około 3-4 miesiące przy codziennym używaniu rano i wieCzytaj więcej
Polecam!!! Toner jest naprawdę super. Polecam wszystkim. Bez względu na rodzaj cery. Ja mam mieszana i ze skłonnością do wysypki jeśli produkt mnie uczuli. Po tym nie dzieje mi się nic co by było przezCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.