Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Świetny kremPrzetestowałam wiele kremów już w swoim życiu, ale ten krem na ten moment jest moim top 1! Zużyłam już prawie cały 50 ml słoiczek i zamówiłam wersję 100 ml. Krem wspaniale nawilża skórę twarCzytaj więcej
Lekki złoty kremBardzo fajny krem o konsystencji żelu. Odczuwalnie liftingujący oraz przyjemnie nawilżający. Dodatkowo złote drobinki świetnie rozświetlają skórę.
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Efekt wow :) Faworyt :) faktycznie jest wrażenie lepszego napięcia skóry i spłycenia zmarszczek. Nie ma zapachu i mnie nie uczulił - a to już cud ;)) bogata konsystencja, lekko błyszcząca skóra, nie zatyCzytaj więcej
Must-haveSerum z beta-glukanem to u nas must-have przy suchej i wrażliwej skórze. Daje porządne nawilżenie, koi i sprawia, że skóra wygląda zdrowiej, bez uczucia ciężkości.
TonerNakładam kilka warstw, pozostawiając do wyschnięcia. Dzięki wodnistej konsystencji łatwo się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach i działanie, nadaCzytaj więcej
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.