Fajny na codzień Bardzo lekki żel, nie zostawia lepkiej skóry, nadaje połysk skórze, wygląda „zdrowo”. Mam wrażenie że faktycznie łagodzi zaczerwienienia. Nie pachnie, nie uczula
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
Polecam!!! Toner jest naprawdę super. Polecam wszystkim. Bez względu na rodzaj cery. Ja mam mieszana i ze skłonnością do wysypki jeśli produkt mnie uczuli. Po tym nie dzieje mi się nic co by było przezCzytaj więcej
PolecamPoczątkowo bałam się zakupu czegoś nowego. Niestety wiele produktów mnie uczula i zaraz jestem zsypana. Ostatecznie zdecydowałam się i nie żałuję!!! Ten olejek mega pachnie i jednocześnie niCzytaj więcej
Cudowna maska Bardzo polecam , mam cerę bardzo uczuleniową ,ta maseczka mnie nie uczuliła ,wręcz przeciwnie dzięki niej cera się rozjaśniła i wygładziła. Polecam