PolecamSerum ma miły zapach i łatwo rozprowadza się na skórze. Wystarczy niewielka ilość. Świetnie dopełnia codzienną pielęgnację. Mam 27 lat i problematyczną skórę (zaczerwienienia, trądzik, stareCzytaj więcej
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Dobre serumBardzo wygodne opakowanie.
Serum ma lekki, jagodowy zapach. Nie lubię zapachów w kosmetykach, ale przyzwyczaiłem się do tego i nie denerwuje mnie.
Serum dobrze nawilża, miło jest nakładać jeCzytaj więcej
PolecamSerum ma miły zapach i łatwo rozprowadza się na skórze. Wystarczy niewielka ilość. Świetnie dopełnia codzienną pielęgnację. Mam 27 lat i problematyczną skórę (zaczerwienienia, trądzik, stareCzytaj więcej