TonerNakładam kilka warstw, pozostawiając do wyschnięcia. Dzięki wodnistej konsystencji łatwo się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach i działanie, nadaCzytaj więcej
KremKrem jest bardzo lekki, bardziej przypomina serum, po jego zastosowaniu chce się nałożyć coś jeszcze, ponieważ nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. Bardziej podobał mi się krem z czarnymCzytaj więcej
TonerNakładam kilka warstw, pozostawiając do wyschnięcia. Dzięki wodnistej konsystencji łatwo się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Ma bardzo przyjemny zapach i działanie, nadaCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.