Świetny krem-żelKrem-żel jest świetny. Dostałam go najpierw jako próbkę i już po 1 użyciu czuję i widzę jego działanie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Choć drogi, ale dobrze pasuje do mojeCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
SuperMam mieszaną skórę, ale ostatnio stała się bardzo przesuszona i odwodniona. Krem daje efekt glow skin, ma bogaty skład, więc świetnie nawilża i wspiera odbudowę bariery hydrolipidowej
Świetny krem-żelKrem-żel jest świetny. Dostałam go najpierw jako próbkę i już po 1 użyciu czuję i widzę jego działanie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu. Choć drogi, ale dobrze pasuje do mojeCzytaj więcej
Jestem zadowolona!Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych produktów. Mam tłustą cerę i cała ta linia bardzo mi odpowiada. Polecam wszystkim, którzy borykają się z problemem tłustej cery.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.