KremKrem jest bardzo lekki, bardziej przypomina serum, po jego zastosowaniu chce się nałożyć coś jeszcze, ponieważ nie zapewnia wystarczającego nawilżenia. Bardziej podobał mi się krem z czarnymCzytaj więcej
BieliTo już moje chyba 3 opakowanie, nie uważam ze jest najlepszy na rynku, ale używam go przez to ze rozjaśnia trochę trądzik. Dlatego jesli ktos nie chce czegos co bieli to nie polecam, ale na Czytaj więcej